Často kladené otázky

Otázky k tandemovým seskokům


Otázka

Jak dlouho je platný dárkový poukaz?

Odpověď

Dárkový poukaz je platný pouze na jeden kalendářní rok od data prodeje. Lze ho samozřejmě prodloužit za poplatek 400 Kč na další kalendářní rok.

Otázka

Co když se padák neotevře?

Odpověď

Tato varianta je velmi nepravděpodobná, ale i kdyby nastala, každá tandemová souprava obsahuje i záložní padák a takovéto situace jsou součástí tréninku tandemového pilota a její řešení je rutinní záležitostí. Záložní padáky smí být zabaleny pouze speciálně vyškoleným padákovým technikem. Všechny naše padákové systémy jsou vybaveny automatickým zabezpečovacím přístrojem. Je zkonstruován tak, aby v případě nejvyšší nouze záložní padák otevřel automaticky.

Otázka

Jak náročné je přistání?

Odpověď

Odpověd Moderní námi používané padáky jsou skvěle řiditelné a umožnují náš let v okamžiku přistání s nulovou pádovou rychlostí.V konečné fázi přistání se sklouzneme po trávě.

Otázka

Co na sebe?

Odpověď

Téměř jakékoliv pohodlné oblečení odpovídající aktuálnímu počasí a sportovní obuv. Kombinézu, ochranné brýle, popřípadě rukavice a kuklu Vám zapůjčíme.

Otázka

Jak celá akce dlouho trvá?

Odpověď

Celý seskok včetně přípravy a instruktáže trvá cca 1h v závislosti na aktuálním počasí (v případě krátkodobé nepřízně přírody se seskok může posunout)

Otázka

Jak náročné je přistání?

Odpověď

ModernĂ­ námi používanĂ© padáky jsou skvÄ›le Ĺ™iditelnĂ© a umozĹ?ujĂ­ náš let v okamĹľiku pĹ™istánĂ­ s nulovou pádovou rychlostĂ­.V koneÄŤnĂ© fázi pĹ™istánĂ­ se sklouzneme po trávÄ›.

Otázka

Je to bezpečné?

Odpověď

Parašutismus patří co do počtu nehod mezi nejbezpečnější sporty.Kouzlo tandemového seskoku spočívá v tom,že veškerá zodpovědnost a práce je na nás.Vaší jedinou starostí je užít si seskok a výborně se pobavit.

Otázka

Co když mám brýle, nebo kontaktní čočky?

Odpověď

Žádný problém. Dostanete ochranné brýle, které padnou přes Vaše dioptrické popřípadě ochrání Vaše kontaktní čočky.

Otázka

Budu se bát?

Odpověď

Obavy při prvním seskoku jsou zcela přirozené,jejich překonání je potom odměněno euforií z neuvěřitelého zážitku.

Otázka

Co když je počasí pro seskoky nepříznivé?

Odpověď

V případě sporného počasí určitě před výjezdem zavolejte. Plán seskoku buď upravíme, nebo společně naplánujeme náhradní termín.

Dárkový poukaz
Dárkový poukaz
Fotogalerie
55475345585146
Počítadlo
Počítadlo: 134692
Lidí online: 0
Kalendář
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Dnes
 
Skáčeme
 
Zavřeno
Naši partneři